DARŽOVES AUGINKITE DAR PAPRASČIAU

Šiandien daržininkai gali rinktis iš plataus prieskoninių augalų bei daržovių sėklų asortimento, sėklų pakuotėse būna po keletą gramų sėklų, jų užtenka daržininkams, turintiems didesnį daržą ir/ ar šiltnamį. Tačiau neretai tiems, kurie turi vos porą nedidelių lysvių prie namų, daržovės augina balkone arba sode turi nedidelį šiltnamį, pakuotėje lieka nepanaudotų sėklų. To išvengti lengva su naujiena – sėklų linija „keturi viename“.

Ką reiškia „keturi viename“?

Sėklų linija „keturi viename“ – tai vienoje sėklų pakuotėje esančios keturių skirtingų veislių arba keturių skirtingų rūšių daržovių bei prieskoninių augalų sėklos. Galima rinktis iš valgomųjų morkų arba ridikėlių sėklų rinkinių, taip pat ridikėlių, agurkų, svogūnų, morkų, cukinijų ir petražolių, gražgarsčių, salotų, špinatų, rūgštynių, bazilikų, krapų, kalendrų sėklų derinių.

Visi sėklų rinkiniai yra suderinti atsižvelgiant į augalų suderinamumą, sėjimo vietą, augimo trukmę, sėjimo laiką ir priežiūros pobūdį, todėl galite būti tikri, kad sulauksite visų pakuotėje esančių daržovių arba prieskoninių augalų derliaus.

Kokie tokios sėjos privalumai?

Pirmiausia, pasirinkus sėklų linijos „keturi viename“ sėklas yra sutaupoma sėklų. Tai ypač patogu tiems, kurie turi nedideles lysves arba šiltnamį, daržovių nori užsiauginti vazonuose balkone arba ant palangės, nes įprasto dydžio sėklų pakuotėje sėklų yra per daug, o pakuočių reikia pirkti tiek, kiek skirtingų daržovių rūšių ir veislių sėti norite. Tokiu atveju nepanaudotos sėklos paliekamos kitai sėjai, tačiau tada reikia pasirūpinti tinkamu sėklų laikymu, kad sėklos nesudrėktų, nesudžiūtų ir nepasentų.

Taip pat tokia sėja yra patogi, nes vienoje pakuotėje yra suderintos kelios augalų rūšys arba veislės, todėl Jums nereikia sukti galvos ir ieškoti informacijos, kaip patiems jas suderinti.

Taigi, daržininkams šiemet pateikiama naujovė – daržovių bei prieskoninių augalų sėklų linija „keturi viename“, skirta tiek smulkiems daržininkams, tiek naujoves ir patogumą mėgstantiems stambesniems daržovių augintojams.

Žymos: , ,